reuters / reuters
NIJE TO BAYERN

Piše: HinaObjavljeno: 02. listopad 2016. 19:47

U derbiju 7. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham Hotspur je na svom terenu svladao vodeći Manchester City sa 2-0 (2-0).

Domaći su u vodstvo stigli u 9. minuti autogolom Kolarova, da bi konačni rezultat postavio Alli već u 37. minuti.

Drugi Tottenham se ovom pobjedom primakao vodećem Cityju na samo bod zaostatka, "pijetlovi" sada imaju 17 bodova, dok su "građani" izgubili stopostotni učinak i ostali na 18 bodova.

Ranije u nedjelju je Manchester United kiksao odigravši samo 1-1 (0-0) protiv Stoke Cityja na svom Old Traffordu. Domaći su poveli golom Martiala (69), a za goste je poravnao Allen (82).

United je sada šesti na ljestvici sa 13 bodova, dok je Stoke pretposljednji, 19. s tri.

Prvak Leicester City je na svom travnjaku odigrao samo 0-0 sa Southamptonom, pa je sada 12. s osam bodova, dok su "sveci" 10. s devet bodova.