REUTERS
SPEKTAKL NA EMIRATESU

U derbiju kola 11. kola Premier lige Arsenal je u subotu na svom terenu protiv Liverpoola odigrao 1:1 u utakmici koja je obilovala prigodama na obje strane.
Piše: HinaObjavljeno: 03. studeni 2018. 21:22

Na odmor se otišlo sa 0:0 iako su Topnici imali nekoliko dobrih prilika. Van Dijk pogodio dvije vratnice, a Redsima je u poništen pogodak Manea iako zaleđa nije bilo.

U nastavku je Milner udarcem sa 16 metara probušio mrežu domaćih, no konačan i realan rezultat postavlja Lacazette desetak minuta prije kraja nakon izvrsne lopte Iwobija. Dejan Lovren propustio je derbi zbog lakše ozljede koju je zaradio na treningu.

Newcastle je napokon upisao prvu pobjedu ove sezone u Premier ligi, svladavši kod kuće Watford sa 1-0 golom Ayoze Pereza u 65. minuti. Time je privremeno izašao iz zone ispadanja, i sada je na 17. mjestu sa šest bodova.

Manchester United slavio je kod Bournemoutha u 11. kolu Premier lige s 2-1 golom Marcusa Rashforda u 92. minuti. Domaćini su poveli golom Wilsona u 11. minuti, a za United je izjednačio Martial u 35. Momčad Jose Mourinha se mučila, propustila mnogo prilika u drugom dijelu, ali je u drugoj minuti sudačke nadoknade Rashford iz velike gužve donio Unitedu pobjedu.

Nakon tragične smrti Vichaija Srivaddhanaprabha prije tjedan dana, nogometaši Leicestera su se vlasniku kluba, koji je bio omiljen i kod igrača i kod navijača, odužili pobjedom u gostima kod Cardiffa sa 1-0, a strijelac je bio Demarai Gray u 55. minuti

Brazilac Felipe Anderson pružio je odličnu partiju i zabio dva gola, u 68. i 84. minuti, za pobjedu West Hama protiv Burnleyja 4-2.

Pobjeda Tottenhama u gostima

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 11. kola Premier lige Tottenham je u gostima kod Wolverhamptona slavio s 3:2, a strijelci su bili Erik Lamela (27'), Lucas Moura (39') i Harry Kane (62').