REUTERS
PREMIERSHIP

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. ožujak 2018. 15:46

Manchester United na svom je Old Traffordu u prvoj utakmici 30. kola engleskog Premiershipa svladala Liverpool 2:1.

Momčad Josea Mourinha od samog je početka utakmice postavila svoj ritam, a Marcus Rashford zabio je za 1:0 već u 14. minuti.

Isti igrač pogodio je i deset minuta kasnije za povećanje vodstva, a u 38. minuti Juan Mata je imao veliku priliku za treći gol Uniteda, no njegov odličan pokušaj škaricama otišao je tik pored gola.

U 66. minuti Bailly je zabio autogol, no Redsi unatoč puno boljoj igri u drugom poluvremenu na kraju nisu uspjeli zabiti za izjednačenje iako su imali nekoliko dobrih prilika.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu u sastavu gostiju, a kod oba gola izgubio je zračne dvoboje protiv Lukakua koji su u nastavku akcije rezultirali golovima.

27. travanj 2024 05:42