Getty Images
SVE GORE I GORE

Piše: HinaObjavljeno: 01. listopad 2017. 19:26

Nogometaši Evertona nastavili su s lošim rezultatima u engleskom prvenstvu, u susretu 7. kola na svom su Goodison parku izgubili od Burnleya s 0:1 (0:1).

Pogodak koji je gostima osigurao tri boda postigao je Jeff Hendrick u 21. minuti.

Hrvatski veznjak Nikola Vlašić igrao je do 69. minute i istaknuo se s nekoliko dobrih proigravanja. za Everton koji je sa sedam osvojenih bodova na tek 16. mjestu ljestvice. Burnley je, pak, skočio na šestu poziciju sa 12 bodova.

U prvom nedjeljnom susretu Premier lige Arsenala je pobijedio Brighton and Hove Albion sa 2-0 (1-0) i došao na peto mjesto ljestvice. Arsenal je rutinski slavio pogocima Nacha Monreala (16) i Alexa Iwobija (56), dok je novi prvoligaš u svom prvom gostovanju kod "topnika" razočarao.

S ovom pobjedom Arsenal je peti s 13 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Chelsea, dok su na vrhu City i United s po 19 bodova te Tottenham s 14. Brighton je 14. sa sedam bodova.

Kolo će zaključiti Newcastle United i Liverpool dvobojem od 17.15 sati.

18. travanj 2024 12:43