REUTERS/Andrew Yates
PREMIERSHIP

Piše: HinaObjavljeno: 29. rujan 2018. 17:43

Nogometaši West Hama pobijedili su na Olimpijskom stadionu u Londonu Manchester United sa 3-1 (2-0) u prvoj utakmici 7. kola engleskog prvenstva.

Za drugu prvenstvenu pobjedu u posljednja tri nastupa 'čekićara' strijelci su bili Anderson u 5. minuti, Lindelof koji je pogodio vlastitu mrežu u 43. minuti te Arnautović koji je pogotkom u 74. minuti zaustavio mogući preokret, nakon što je Rashford u 71. minuti smanjio zaostatak gostiju na samo jedan pogodak.

U subotu je na rasporedu još sedam utakmica, a svakako najzanimljivija bit će odigrana na Stamford Bridgeu, gdje će Chelsea ugostiti Liverpool od 18.30 sati.

20. travanj 2024 22:41