Reuters/Carl Recine
14. KOLO PREMIERSHIPA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. studeni 2017. 23:59

Odigrane su prve četiri utakmice 14. kola Premiershipa.

Leicester je na svom King Poweru pobijedio favorizirani Tottenham 2:1. Jamie Vardy je u 13. minuti na sjajan način zabio svoj jubilarni 100. premierligaški gol, a Riyada Mahrez je u 45. minuti postavio na 2:0. U 79. minuti Harry Kane postavio je konačnih 2:1.

Manchester United je na Vicarage Roadu pobijedio Watford sa 4:2. Vodili su 'Crveni vragovi' 3:0 na poluvremenu, pa se opustili u nastavku i domaćini su došli na 2:3. Ali onda je Jesse Lingard golom u 86. minuti odlučio pitanje pobjednika.

Dvostruki strijelac za Manchester United bio je Ashley Young, dok je jedan gol zabio Anthony Martial. Posebno je lijep bio drugi gol Younga iz slobodnog udarca u 25. minuti koji je iznenadio i trenera Josea Mourinha čija je komična reakcija postala trenutni internetski hit.

U ostalim susretima Brighton i Crystal Palace su odigrali 0-0, a WBA i Newcastle 2-2.