REUTERS/Eddie Keogh
9. KOLO PREMIERSHIPA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. listopad 2017. 18:31

U prvoj subotnjoj utakmici 9. kola Premiershipa Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio Watford sa 4:2.

Bila je to spektakularna utakmica u kojoj je Chelsea rano poveo prekreasnim golom Pedra Rodrigueza u 12. minuti, da bi Doucoure u 45' i Pereyra u 49. donijeli potpuni preokret. Ipak, potom dolazi do potpunog preokreta.

U 71. minuti Michy Batshuayi zabija za 2:2, a u 87. minuti Cesar Azpilicueta zabija za 3:2 vodstvo domaćina. U 90. minuti Batshuayi svojim drugim golom postavlja konačan rezultat.

Najljepši potez susreta je majstorija Pedra koji je 'skinuo' paučinu s Watfordovog gola i koji svakako morate vidjeti.

19. travanj 2024 21:47