REUTERS/Dylan Martinez
2. KOLO PREMIERSHIPA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. kolovoz 2018. 20:25

U Engleskoj se ovoga vikenda igra 2. kolo Premiershipa.

Cardiff City i Newcastle odigrali su utakmicu bez golova, iako je u 66. minuti crveni karton dobio Isaac Hayden, a u 90. minuti jedanaesterac je promašio Newcastleov Brazilac Kenedy.

Everton je pobijedio Southampton 2:1, strijelci su bili Theo Walcott (15') i Richarlison (31'), a za goste je zabio Danny Ings u 54. minuti.

Leicester je na svom terenu bio bolji od Wolverhamptona, rezultat je bio 2:0. U 29. minuti Doherty je zabio autogol, a u 45. minuti je pobjedu potvrdio Maddison. U 66. minuti Jamie Vardy je dobio crveni karton.

Najviše pogodaka bilo je u susretu Tottenhama i Fulhama na White Hart Laneu. Utakmica je završila 3:1, a za Tottenham su zabijali Lucas Moura (43'), Trippier (74') i Harry Kane (77'). Za goste je jedini strijelac bio Aleksandar Mitrović u 52. minuti.

West Ham je na svom terenu izgubio od Bournemoutha 2:1. Počelo je dobro za domaćine, Marko Arnautović je iz jedanaesterca pogodio za 1:0, no u 60. minuti izjednačujući pogodak postiže Callum Wilson. Konačnih 2:1 postavlja Steve Cook u 66. minuti.

U 18:30 h igra se najveći derbi drugoga kola između Chelseja i Arsenala.

20. travanj 2024 09:46