Reuters/Peter Cziborra
PREMIERSHIP

Piše: HinaObjavljeno: 10. studeni 2018. 22:06

Nogometaši Tottenhama u subotu su u gostima svldali Crystal Palace sa 1-0, a jedini gol postigao je Juan Foyth u 66. minuti.

Newcastle, koji je u prošlom kolu napokon upisao prvu pobjedu ove sezone u Premier ligi, u 12. kolu opet je slavio, svladavši Bournemouth sa 2-1, a oba gola zabio je Salomon Rondon (7, 40).

Bjelokoščanin Sol Bamba u 90. minuti zabio je za pobjedu Cardiffa, koji je svladao Brighton & Hove Albion sa 2-1. Cardiffu je to također tek druga pobjeda u sezoni.

Preostali susreti završili su remijima, Huddersfield - West Ham 1-1, Leicester - Burnley 0-0, te Southampton - Watford 1-1.

U nedjelju se sastaju Liverpool - Fulham, Chelsea - Everton, Arsenal - Wolverhampton, a u derbiju kola Manchester City ugošćuje Manchester United.

25. travanj 2024 00:29