Reuters/Paul Childs
18. KOLO PREMIERSHIPA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. prosinac 2017. 19:44

Liverpool je slavio s uvjerljivih 4:0 na gostovanju kod Bournemoutha u utakmici 18. kola Premiershipa.

Drugi gol na susretu iz 26. minute zabio je Dejan Lovren, hrvatski branič kiji se inače često nalazi na meti kritika navijača 'Redsa'.

Firmino je sjajno asistirao, a Lovren se bacio i glavom iz blizine pospremio loptu u mrežu za ovosezonski premierligaški prvijenac.

Prvi gol za Liverpool zabio je Coutinho u 20., a treći Mohamed Salah u 44. minuti.

Točku na i u 66. minuti stavio je Roberto Firmino.

U drugoj današnjoj utakmici 18. kola Manchester United slavio je na gostovanju kod WBA-a s 2:1.

Golove s te utakmice pogledajte OVDJE.

U drugom susretu dana Manchester United je na gostovanju pobijedio WBA 2-1. United je poveo 2-0 golovima Romela Lukakua (27) i Jessea Lingarda (35), a u 77. minuti smanjio je Gareth Barry. WBA je do kraja susreta mogao izjednačiti, ali je De Gea uspio sačuvati mrežu.

REZULTATI:

Bournemouth - Liverpool 0-4 (Coutinho 20, LOVREN 26, Salah 44, Firmino 66)

WBA - Manchester United 1-2 (Barry 77 / Lukaku 27, Lingard 35)

U subotu:

Manchester City - Tottenham, 4-1 (Gundogan 14, De Bruyne 70, Sterling 80,90 / Eriksen 90+3)

Stoke City - West Ham United 0-3 (Noble 19-11m, Arnautovic 75, Sakho 86)

Chelsea - Southampton 1-0 (Alonso 45+3)

Brighton - Burnley 0-0

Arsenal - Newcastle United 1-0 (Ozil 23)

Watford - Huddersfield Town 1-4 (Doucoure 68 / Kachunga 6, Mooy 23,89-11m, Depoitre 50)

Leicester City - Crystal Palace 0-3 (Benteke 19, Zaha 40, Sako 90+4)