Denis Doyle/Getty Images
18. KOLO

BARCELONA POBJEGLA REALU NA VELIKIH DESET BODOVA RAZLIKE Katalonci spremno iskoristili kikseve najvećih rivala, Messi i Suarez zabili za novo slavlje

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. siječanj 2019. 23:46

Nogometaši Barcelone slavili su na gostovanju kod Getafea s 2:1 u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Bila je to 12. prvenstvena pobjeda katalonskog sastava ove sezone kojom su pobjegli prvom pratitelju Atleticu na pet bodova razlike, a najvećem rivalu Realu koji je dana izgubio kući s 2:0 od Real Sociedada na deset bodova razlike.

Lionel Messi u 20. i Luis Suarez u 39. minuti zabili su golove za Barcelonu, dok je jedini gol za Getafe zabio Jaime Mata u 43. minuti. Posebno lijep bio je Suarezov gol iz voleja.

Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za katalonski sastav.

19. travanj 2024 16:45