MADRID, SPAIN - FEBRUARY 16: Filip Bradaric of Celta Vigo battles for possession with Casemiro of Real Madrid during the La Liga match between Real Madrid CF and RC Celta de Vigo at Estadio Santiago Bernabeu on February 16, 2020 in Madrid, Spain. (Photo by Angel Martinez/Getty Images)
Angel Martinez/Getty Images / Angel Martinez Getty Images

Bradarić

LA PRIMERA

BIVŠI HAJDUKOVAC ZARADIO IZRAVNI CRVENI KARTON I TO VEĆ U SAMOM UVODU UTAKMICE Celta ipak stigla do važne pobjede golom Aspasa

• Hina

• 22.02.2020. u 16:19

• Hrvatski reprezentativni veznjak Filip Bradarić isključen je u 21. minuti utakmice 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva, no usprkos tomu njegova Celta je na domaćem terenu svladala izravnog konkurenta za ostanak Leganes sa 1-0 (0-0).

Bradarić je dobio izravni crveni karton zbog neopreznog starta na gostujućeg braniča Bustinzu na sredini igrališta. Bradarić je previsoko podignuo nogu u svom klizećem startu i pogodio Bustinzu u stopalo.

Iako s igračem manje, Celta je ipak uspjela osvojiti tri boda golom Iaga Aspasa u 62. minuti.

Celta je sada 17. sa 24 boda, dva više od 18. Mallorce koja se nalazi u zoni ispadanja, dok je Leganes 19. sa 19 bodova, koliko ima i posljednji Espanyol.