REUTERS/Susana Vera
TEŽAK UDARAC

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. veljača 2019. 15:18

Real Madrid doživio je neočekivani poraz u 24. kolu španjolskog prvenstva. Kraljevski klub poražen je pred domaćim navijačima od Girone s rezultatom 2:1.

Sve je odlično krenulo za Madriđane koji su u 25. minuti poveli pogotkom Casemira. S tim se rezultatom otišlo na predah, a u nastavku smo gledali jednu potpuno drugačiju priču.

Girona se razigrala i odlučila hrabro nadmetati s favoriziranim suparnikom, a prvi plodovi takvog pristupa stigli su u 65. minuti kada je Stuani iz jedanaesterca poravnao rezultat. Svega 10. minuta kasnije Portu je golom najavio senzaciju koja se službeno dogodila jednom kada je sudac Cuadra označio kraj utakmice.

Naglasimo kako su Kraljevi ovaj susret odigrali bez Luke Modrića koji je propustio utakmicu zbog akumuliranih žutih kartona.

Real nakon ovog kola ima 45 bodova te za vodećom Barcelonom zaostaje velikih devet bodova.

25. travanj 2024 09:53