REUTERS
LA LIGA

Piše: HinaObjavljeno: 05. svibanj 2019. 21:05

Nogometaši Real Madrida na Santiago Bernabeu upisali su pobjedu protiv Villarreala 3:2 i tako osigurali treće mjesto na tablici ispred Getafea.

Zinedine Zidane odlučio je priliku dati mlađima, pa se tako hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić nije našao niti na klupi za rezerve. Osim Luke u sastavu nije bilo Navasa, Ramosa, Benzeme, Viniciusa ni Balea.

Nogometaši Villarreala bore se za ostanak među elitom, ali već u 2. minuti Mariano Diaz doveo je Real u vodstvo, da bi devet minuta kasnije Gerardo Moreno izjednačio za goste.

Pet minuta prije kraja prvog poluvremena branič Jesus Vallejo pogađa za novu prednost Reala, a u nastavku Diaz u 49. minuti povećava prednost na 3:1. Do kraja susreta u sučevoj nadoknadi vremena Jaume Costa uspio je samo ublažiti poraz gostiju.

20. travanj 2024 12:52