REUTERS/Susana Vera
NEUNIŠTIV!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. siječanj 2019. 19:23

Susret Real Madrida i Seville u 20. kolu španjolske Primere obilježio je najbolji igrač svijeta Luka Modrić. U prvom poluvremenu Santiago Bernabeu je utihnuo kada se Luka s igračem Seville Francom Vazquezom sudario glavama i ostao ležati na travnjaku.

Modriću se rasjekla arkada, a snažan i neugodan udarac u glavu primio je i Vazquez. Pomoć im se ukazivala nekoliko minuta i navijači su odahnuli kada su obojica nastavili igru. Hrvatskom su kapetanu liječnici stavili zavoj na glavu, a u drugom je poluvremenu istrčao samo s flasterom. Tu nije bio kraj Lukinom performansu.

U 78. minuti za 1:0 je pogodio Casemiro, a zatim je u zadnjim trenucima susreta Modrić 'ukrao' show. Oteo je loptu Sevillinom braniču Carricu, sjurio se prema golu gostiju i sjajno poentirao pored nemoćnog Vaclika.

Real je ovom pobjedom zasjeo na treće mjesto s 36 bodova i sad zaostaje za vodećom Barcelonom sedam bodova.

25. travanj 2024 15:23