Alex Caparros/Getty Images
ATLETICO NA MINUS SEDAM

IZNENAĐENJE NA CAMP NOU Messi, Rakitić i društvo to nisu očekivali i sada je španjolsko prvenstvo opet zanimljivije

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. veljača 2018. 19:19

Dosad su završene dvije utakmice 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Na Camp Nou dogodilo se iznenađenje budući je Barcelona odigrala tek 0:0 protiv Getafea. Ovo je Barceloni tek peta utakmica u sezoni u kojoj nije pobijedila, preciznije peti remi.

Getafe je tek desetoplasirana momčad prvenstva i očekivalo se da će Lionel Messi i društvo upisati novi trijumf, ali nije išlo. Ali Barca je protiv momčadi iz predgrađa Madrida odigrala i najslabiju utakmicu sezone jer u 90 minuta skoro da nisu stvorili čistu priliku. Getafe se branio i obranio te zasluženo uzeo bod Kataloncima, koji su nastavili niz nepobjedivosti u Primeri i sada su na 30 utakmica bez poraza.

Ivan Rakitić odigrao je cijeli susret za Barcelonu.

SAŽETKE UTAKMICE BARCELONA - GETAFE POGLEDAJTE OVDJE

Barcelonina rednost na vrhu ispred prvog pratitelja Atletica iz Madrida sada iznosi sedam bodova.

U drugoj dosad odigranoj utakmici Sevilla je kod kuće pobijedila Gironu 1:0 golom Pabla Sarabije iz 46. minute.