Denis Doyle Getty Images
TIPIČNA PREDSTAVA ATLETICA

LOMILI SU IH DUGO, TRENERSKI GEN CHOLA SIMEONEA NAŠAO JE NAČIN ZA USPJEH: Atletico je opet pokazao esenciju svog karaktera protiv nezgodne Osasune

Piše: HinaObjavljeno: 15. prosinac 2019. 00:18

Nogometaši madridskog Atletica uspeli su se na četvrto mjesto ljestvice španjolskog prvenstva 2-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Osasune u posljednjem subotnjem susretu 17. kola.

Golove za Atletico postigli su Morata (67) i Saul (75).

Atletico sada ima 29 bodova, jedan više od petog Real Sociedada, a dva manje od treće Seville, dok je Osasuna 10. sa 23 boda.

Ranije u subotu Barcelona je na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu igrala 2-2 (1-1). Domaći su poveli iz dubiozno dosuđenog kaznenog udarca kojega je realizirao Oyarzabal (12-11m), a do poluvremena je na 1-1 poravnao Griezmann (38). Početkom nastavka Barcelona je stigla do preokreta preko Suareza (49), a konačnih 2-2 postavio je Isak (62) nakon velike pogreške vratara Barcelone Ter Stegena. Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 79. minute.

Vodeća Barcelona sada ima 35 bodova, jedan više od drugog Real Madrida koji u nedjelju gostuje kod Valencije.

24. travanj 2024 21:48