MADRID, SPAIN - OCTOBER 05: Luka Modric of Real Madrid celebrates after scoring Real's 3rd goal during the Liga match between Real Madrid CF and Granada CF at Estadio Santiago Bernabeu on October 05, 2019 in Madrid, Spain. (Photo by Denis Doyle/Getty Images)
Denis Doyle/Getty Images

OKRŠAJ VODEĆIH MOMČADI

LUKA MODRIĆ DIGAO SANTIAGO BERNABEU NA NOGE Kapetan hrvatske reprezentacije zabio jedan od najljepših golova u karijeri

• Sportske Novosti

• 05.10.2019. u 17:38

• Dramatičnu utakmicu punu golova odigrali su u 8. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid i Granada. Slavio je Real s 4:2, a najljepši trenutak susreta bio je gol Luke Modrića iz 62. minute.

Granada je inače u 5. kolu savladala Barcelonu 2:0 i u uvu utakmicu je ušla kao drugoplasirana momčad na ljestvici.

Santiago Bernabeu proključao je već u 2. minuti kada je Gareth Bale fantastičnim dodavanjem pronašao Benzemu kojemu nije bilo teško s pet metara zatresti mrežu. U sudačkoj nadoknadi prvoga poluvremena Valverde je uposlio Edena Hazarda koji se sjurio prema golu i matirao vratara Granade.

A onda se u 61. minuti dogodio najljepši trenutak utakmice. Hazard je poslao povratnu do Luke Modrića, a hrvatski je kapetan potegao s dvadesetak metara i majstorski pogodio same rašlje! Fenomenalna golčina hrvatskog Maestra koja je dignula tribine na noge.

Screenshot

Na 3:1 iz jedanaesterca je smanjio Darwin Machis, a za 3:2 pogodio je portugalski branič Domingos Duarte.

U trenucima kada se već činilo da će Granada stići do izjednačenja u sudačkoj je nadoknadi James Rodriguez na dodavanje Odriozole postavio konačnih 4:2.

Modrić je u igru inače ušao u 38. minuti.