Luka Modrić
 REUTERS/Vincent West / VINCENT WEST REUTERS
LA LIGA

LUKA MODRIĆ ODIGRAO KLJUČNU ULOGU U TEŠKO IZBORENOJ POBJEDI REAL MADRIDA Hrvatski maestro sjajno ubacio, ali i zaradio prvi žuti karton ove sezone

Piše: HinaObjavljeno: 30. studeni 2019. 16:30

Real Madrid stigao je do teško izborene pobjede u gostima kod Alavesa u 15. kolu španjolske La Lige. Goste iz Madrida je u vodstvo doveo Sergio Ramos u 52. minuti nakon sjajnog ubačaja Tonija Kroosa.

Ipak, strijelac vodećeg pogotka, Ramos u samo deset minuta nakon postignutog pogotka radi prekršaj unutar kaznenog prosotra nakon kojeg je glavni sudac pokaza na bijelu toču s koje je precizan bio Lucas Perez.

Izjednačenje je kratko trajalo, jer, u 69. minuti konačnih 2:1 postavio Carvajal. Luka Modrić ubacio je s desne strane, a tamo je prvi udarac Isca obranio Pacheco, ali na nesreću po domaćine lopta se odbila do Carvajala koji nije imao težak posao i s dva metra poslao loptu u praznu mrežu.

Također valja istaknuti kako je Luka Modrić igrao do 80. minue, a zaradio je i prvi žuti karton ove sezone.

27. travanj 2024 07:10