PAMPLONA, SPAIN - FEBRUARY 09: Isco of Real Madrid celebrates with Luka Modric after scoring his team's first goal during the La Liga match between CA Osasuna and Real Madrid CF at El Sadar Stadium on February 09, 2020 in Pamplona, Spain. (Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

POVEĆALI PREDNOST

LUKA MODRIĆ SUDJELOVAO KOD DVA POGOTKA REALA 'Kraljevski klub' rano primio gol, pa do vrha napunio mrežu domaćina i vratio se na pobjednički kolosijek

• Hina

• 09.02.2020. u 18:00

• U 23. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid slavio je u gostima kod Osasune sa 4:1.

Tako su Kraljevi privremeno došli na plus 6 ispred drugoplasirane Barcelone koja večeras gostuje kod Betisa.

Unai Garcia u 14. minuti zabio je za vodstvo Osasune, ali Real je golovima Isca (33') i Sergija Ramosa (38') preokrenuo već do poluvremena. Lucas Vazquez u 84. i Luka Jović u 90+2' postavili su konačnih 1:4.

Luka Modrić je sudjelovao u akcijama kod Realovog drugog i četvrtog gola, te je odigrao svih 90 minuta.

Na ovaj način Real se vratio na pobjednički kolosijek nakon šokantnog ispadanja i poraza od Real Sociedada (4:3) u četvrtfinalu.

Ranije je u baskijskom derbiju Real Sociedad na svom stadionu pobijedio Athletic Bilbao s 2-1. Portu (65') i Isak (83') bili su strijelci za domaćine, a  Inaki Williams (71') za goste.