Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images
POVEĆALI PREDNOST

LUKA MODRIĆ SUDJELOVAO KOD DVA POGOTKA REALA 'Kraljevski klub' rano primio gol, pa do vrha napunio mrežu domaćina i vratio se na pobjednički kolosijek

Piše: HinaObjavljeno: 09. veljača 2020. 19:00

U 23. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid slavio je u gostima kod Osasune sa 4:1.

Tako su Kraljevi privremeno došli na plus 6 ispred drugoplasirane Barcelone koja večeras gostuje kod Betisa.

Unai Garcia u 14. minuti zabio je za vodstvo Osasune, ali Real je golovima Isca (33') i Sergija Ramosa (38') preokrenuo već do poluvremena. Lucas Vazquez u 84. i Luka Jović u 90+2' postavili su konačnih 1:4.

Luka Modrić je sudjelovao u akcijama kod Realovog drugog i četvrtog gola, te je odigrao svih 90 minuta.

Na ovaj način Real se vratio na pobjednički kolosijek nakon šokantnog ispadanja i poraza od Real Sociedada (4:3) u četvrtfinalu.

Ranije je u baskijskom derbiju Real Sociedad na svom stadionu pobijedio Athletic Bilbao s 2-1. Portu (65') i Isak (83') bili su strijelci za domaćine, a Inaki Williams (71') za goste.

20. travanj 2024 15:52