Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images
PIŠE MARCA

MISTERIOZNI DETALJ S REALOVE UTAKMICE PROMAKNUO JE SVIMA Sve se promijenilo unutar minute, a Španjolci se pitaju zašto je pala odluka na Modrića!?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. rujan 2018. 14:00

U subotnjoj utakmici 4. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real je remizirao na gostovanju kod Athletic Bilbaa 1:1.

Zanimljiv detalj s te utakmice mnogima je promaknuo, a razotkrila ga je Marca.

Naime, u 61. minuti susreta Isco je ušao na teren, a dvije minute kasnije zabio je izjednačujući gol za Real. Međutim, kamere su uhvatile da je Isco trebao u igru ući umjesto Garetha Balea, kako je stajalo na semaforu četvrtog suca, broj 22 umjesto broja 11. Međutim, sve se promijenilo u jednoj minuti i na kraju je Luka Modrić bio taj koji je napustio travnjak.

OVDJE POGLEDAJTE KAKO JE DOŠLO DO MISTERIOZNE PROMJENE

"Što su Lopeteguijevi asistenti vidjeli da bi se odluka promijenila u minuti? Trener je razgovarao s jednim od njih koji je primio poruku od hrvatskog veznjaka i odluka se promijenila nekoliko sekundi kasnije. Tada se kontaktiralo četvrtog suca da se promijene brojevi na semaforu", piše Marca.

Screenshot: Twitter

OVDJE POGLEDAJTE VIDEO GOLOVA

U svakom slučaju ulazak Isca je bio pun pogodak jer je zabio jedini gol Reala, upravo na asistenciju Balea, a što se točno događalo uz aut liniju u tim trenucima zasad je misterij.

20. travanj 2024 07:43