REUTERS
PRIMERA

POBJEDE DVOJICE VATRENIH: NIKOLI KALINIĆU VELIKA MINUTAŽA U POBJEDI KOJA JE ZADRŽALA ATLETICO U BORBI ZA TITULU Ćaleta-Car odradio cijelu utakmicu

Piše: HinaObjavljeno: 20. travanj 2019. 21:55

Nogometaši Atletico Madrida još nisu bacili koplje u trnje, u 33. kolu Primere u subotu su u gostima dobili Eibar sa 1-0 pogotkom Thomasa Lemara u 85. minuti.

Atletico, za kojeg je hrvatski napadač Nikola Kalinić igrao od 70. minute, ima šest bodova manje od vodeće Barcelone, koja večeras dočekuje Real Sociedad.

U dvoboju klubova koji se bore za opstanak Celta je kod kuće dobila Gironu sa 2-1 pogocima Iaga Aspasa (34) i Sofianea Boufala (69).

Ćaleta-Car odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi protiv Marseilla

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Duje Ćaleta-Car odigrao je svih 90 minuta za Marseille u 3-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Guingampa u 33. kolu francuskog prvenstva.

Marseille je poveo 2-0 golovima Luiza Gustava (4) i Ocamposa (40), domaće je u igru vratio N'Gbakoto (56), no u samoj završnici Germain (90+1) je osigurao tri boda za goste kojima su skočili na četvrto mjesto ljestvice sa 54 boda, jednim više uz utakmicu više od petog Saint-Etiennea, a pet manje od trećeg Lyona.

Guingamp je ostao pretposljednji 19. sa 24 boda, četiri manje od 18. Dijona koji se nalazi na poziciji koja vodi u kvalifikacije za ostanak.

25. travanj 2024 16:51