REUTERS/Sergio Perez
VILLARREAL PREOKRENUO ATLETICO

POGLEDAJTE LUDU UTAKMICU S DEVET POSTIGNUTIH GOLOVA NA SANTIAGO BERNABEUU 'Poker' za Cristiana Ronalda, Modrić lijepo asistirao

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. ožujak 2018. 23:51

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici29. kola Primere Real Madrid je na Santiago Bernabeuu pobijedio Gironu sa 6:6. Junak susreta bio je Cristiano Ronaldo koji je zabio četiri gola. Zabijao je Ronaldo u 11., 47., 64. minuti i 90. minuti i stigao do brojke od 22 postignuta ovosezonska gola u Primeri.

Preostala dva gola za Real zabili su Lucas Vazquez (59.) na asistenciju Ronalda i Gareth Bale na asistenciju Modrića (86.)

Dvostruki strijelac za Gironu bio je Cristian Stuani, dok je jednog zabio Juanpe.

LIJEPU MODRIĆEVU ASISTENCIJU ZA RONALDA POGLEDAJTE OVDJE

Mateo Kovačić igrao je do 71. minute kada ga je zamijenio Modrić.

GOLIJADU S UTAKMICE REAL - GIRONA POGLEDAJTE OVDJE

Villarreal je dobio Atletico Madrid sa 2-1 zahvaljujući turskom napadaču Enesu Unalu, koji je ušao u igru u 74. minuti.

Atletico je poveo golom iz spornog penala, a strijelac je bio Antoine Griezmann u 20. minuti. U završnici susreta preokret donosi Enes Unal pogocima u 82. minuti, te u sudačkoj nadoknadi (90+1).

Hrvatski branič Šime Vrsaljko odigrao je za Atletico Madrid cijeli susret, pruživši dobru partiju.