REUTERS/Vincent West / REUTERS
LA PRIMERA

PREDNOST BARCE SE TOPI, REAL STIGAO NA 6 BODOVA ZAOSTATKA Messi i društvo remizirali kod Athletica, Ter Stegen u nekoliko navrata spašavao Katalonce

Piše: Mihovil MekićObjavljeno: 10. veljača 2019. 23:57

Nogometaši vodeće Barcelone su u nedjelju u gostima kod Athletic Bilbaa odigrali 0-0, ali domaćini imaju za čime žaliti jer su propustili nekoliko odličnih prigoda. Ivan Rakitić je u dresu Barce odigrao cijeli susret pruživši solidnu partiju.

Dan ranije u madridskom derbiju Real je kao gost svladao Atletico sa 3-1, a Luka Modrić je asistirao za treći pogodak. Vodeća Barcelona ima 51 bod, slijedi Real sa 45, te Atletico Madrid sa 44 boda.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 23. kola španjolskog prvenstva nogometaši Leganesa s uvjerljivih su 3-0 svladali Betis, a sva tri pogotka za domaću momčad postigao je Marokanac Youssef En Nesyri. Marokanski 21-godišnji napadač prvi put je svladao vratara Betisa u 22. minuti, drugi gol je postigao u 36. minuti, a treći u 66. minuti.

Soccer Football - La Liga Santander - Athletic Bilbao v FC Barcelona - San Mames, Bilbao, Spain - February 10, 2019   Barcelona's Philippe Coutinho in action with Athletic Bilbao's Oscar de Marcos         REUTERS/Vincent West
/ REUTERS

Valencia je kod kuće protiv Real Sociedada odigrala 0-0, i to je čak 13. remi za Valenciju, po čemu su vodeći u Primeri.