REUTERS
PRIMERA

REAL MADRID TORPEDIRAO SEVILLU Kraljevski je klub petardu 'zapalio' već na poluvremenu: Cristiano Ronaldo zabio dva, Luki Modriću ovacije tribina!

Piše: HinaObjavljeno: 09. prosinac 2017. 20:52

Nogometaši Reala slavili su u derbiju 15. kola Primere na Bernabeu protiv Seville s čak 5-0, a svih pet golova postignuto je u prvom dijelu.

Real je odigrao najbolje poluvrijeme u ovoj sezoni, a Sevilla je u prvih 42 minute dobila pet golova, a mogla je još toliko. Već u 3. minuti katastrofalnu pogrešku obrane Seville u gol pretvara Nacho, potom se Cristiano Ronaldo (23,31pen) dvaput upisuje u strijelce, a Toni Kroos (38) i mladi Marokanac Achraf Hakimi (42) zabijaju četvrti i peti "čavao u lijes Seville". Luka Modrić je izašao iz igre u 71. minuti uz ovacije tribina, a Mateo Kovačić ostao na klupi.

Real je opet treći s 31 bodom, koliko ima i drugoplasirana Valencia, a "Kraljevski klub" zaostaje pet bodova od vodeće Barcelone, koja u nedjelju gostuje kod Villareala. Sevilla je peta s 28 bodova.

Sve golove s utakmice možete pogledati OVDJE.

18. travanj 2024 12:23