REUTERS/Javier Barbancho
16. KOLO PRIMERE

REAL S IGRAČEM MANJE DO TEŠKE POBJEDE Kraljevi slavili golovima Varanea i Benzeme, Zidane iznenađujuće Modrića uveo kao 'džokera'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. prosinac 2019. 16:03

U prvoj utakmici subotnjeg programa 16. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real je na Santiago Bernabeuu pobijedio Espanyol s 2:0.

Real je poveo golom Raphaela Varanea u 37. minuti nakon asistencije Karima Benzeme. Francuskom je stoperu to bio premijerni gol u sezoni. Pokazalo se konačnih 2:0 postavio je Karim Benzema u 79. minuti na asistenciju Federica Valverda.

Luka Modrić započeo je pomalo iznenađujuće utakmicu na klupi, a Zinedine Zidane ga je uveo u 71. minuti umjesto Tonija Kroosa.

Real je završio susret s igračem manje nakon isključenja Ferlanda Mendyja u 83. minuti.

Ovom pobjedom Real je samostalno izbio na vrh ljestvice s 34 boda, tri više od Barcelone koja večeras dočekuje Mallorcu.

19. travanj 2024 12:34