MADRID, SPAIN - AUGUST 24: Gareth Bale of Real Madrid and Karim Benzema of Real Madrid react after conceding during the La Liga match between Real Madrid CF and Real Valladolid CF at Estadio Santiago Bernabeu on August 24, 2019 in Madrid, Spain. (Photo by Denis Doyle/Getty Images)
Denis Doyle/Getty Images

VELIKI BOD ZA GOSTE

ŠOK NA SANTIAGO BERNABEUU! REAL MADRID U POSLJEDNJIM MINUTAMA OSTAO BEZ POBJEDE Kraljevski klub bez Modrića u sastavu razočarao navijače

• Hina

• 24.08.2019. u 21:18

• Veliki bod osvojili su nogometaši Valladolida koji su u utakmici 2. kola španjolskog prvenstva kao gosti na Santiago Bernabeu s domaćim Real Madridom odigrali 1-1 (0-0).

Poveo je 'kraljevski klub' golom Karima Benzeme u 82. minuti, a pogodak za konačnih 1-1 u 88. minuti postigao je Sergio Guardiola.

U momčadi Reala nije bilo kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je izdržavao jednu utakmicu suspenzije, zbog crvenog kartona zarađenog u utakmici 1. kola protiv Celte Vigo.

Pobjeda Celte, podjela bodova Getafea i Athletica

Nogometaši Celte Vigo s minimalnih 1-0 pobijedili su Valenciju, a Getafe i i Athletic Bilbao odigrali su 1-1 u posljednje dvije utakmice subotnjeg programa 2. kola španjolskog prvenstva.

Celta je do prve pobjede u novoj sezoni stigla golom Gabriela Fernandeza u 15. minuti na asistenciju Danija Suareza. Isti je igrač u završnici dvoboja izborio kazneni udarac, ali je njegov pokušaj obranio Cillessen.

U predgrađu Madrida oba su gola pala u prvih 12. minuta. Gosti su poveli u 6. minuti pogotkom Raula Garcije, a u 12. minuti je izjednačio Mata.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Osasuna i Eibar odigrali su bez pogodaka 0-0.

U nedjelju su na rasporedu preostale četiri utakmice 2. kola, a sastaju se: Alaves - Espanyol, Mallorca - Real Sociedad (17 sati), Leganes - Atletico Madrid (19.00) i Barcelona - Betis (21.00).

Aktualni prvak je u subotu doznao lošu vijest da će i protiv Betisa igrati bez kapetana Lea Messija koji se još uvijek nije oporavio od ozljede mišića potkoljenice, a nije izvjesno da će biti spreman i za 3. kolo, posljednje prije reprezentativne stanke.