REUTERS/Emmanuel Foudrot
PRIMERA

TEŠKA MUKA BARCELONE NA GOSTOVANJU KOD NAJGORE MOMČADI LIGE Rakitić i društvo do trijumfa preokretom i uz pomoć VAR-a

Piše: HinaObjavljeno: 23. studeni 2019. 16:01

Nogometaši Barcelone slavili su u dvoboju 13. kola Primere preokretom kod Leganesa s 2-1, a za Barcu je nakon dugo vremena igrao i Ivan Rakitić.

Barca se jako mučila kod Leganesa, koji je vodio od 12. minute preko El Nesrya, a Barca je izjednačila u 53. kada je glavom pogodio Luis Suarez. Katalonci su došli do pobjede u 79. minuti kada je zabio Arturo Vidal. Pomoćni sudac je mahao zaleđe, Čileanac je ustinu i bio u debelom zaleđu, ali su suci uz pomoć VAR-a ustanovili kako se lopta do Vidala odbila od noge jednog od obrambenih igrača Leganesa.

Rakitić je ušao u igru u 57. minuti. Barcelona trenutno vodi s 28 bodova ispred Reala (25), dok je Leganes ostao zadnji sa šest bodova.

20. travanj 2024 04:01