REUTERS
SJAJNA UVERTIRA U NOVU SEZONU

Piše: HinaObjavljeno: 13. kolovoz 2018. 02:19

Nogometaši Barcelone pobjednici su španjolskog Superkupa, oni su u marokanskom Tangeru svladali Sevillu s 2:1.

Povela je Sevilla preko Sarabije (19'), izjednačio je Pique (42'), a pobjednički gol za Barcelonu postigao je Dembele (79'). U 90. minuti Sevilla je imala priliku poravnati na 2-2, ali je udarac Ben Yeddera s bijele točke obranio Ter Stegen.

POGOTKE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je drugo poluvrijeme za Barcelonu.

Lionel Messi je ovim trijumfom prestigao Andresa Iniestu i postao najuspješniji nogometaš u povijesti Barcelone po broju osvojenih trofeja.

21. travanj 2024 07:39