REUTERS/Albert Gea / REUTERS
SJAJNI KATALONCI

Piše: HinaObjavljeno: 04. veljača 2017. 19:32

U 21. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Barcelona je u subotu na svom terenu pobijedila Athletic Bilbao sa 3-0, a hrvatski veznjak Ivan Rakitić bio je asistent za treći gol domaćina.

Barca je povela golom Alcácera u 18. minuti, a na 2-0 povisio je Lionel Messi (40) iz slobodnog udarca. Strijelac za konačnih 3-0 bio je Aleix Vidal (67), kojeg je uposlio Rakitić.

Rakitić, koji je ušao u igru u 54. minuti, mogao se upisati i u strijelce, ali je njegov pokušaj u 89. minuti prohujao iznad gola.

All Golas & Highlights HD - Barcelona 3-0... by Live1Goals

Barca je došla na bod zaostatka od vodećeg Real Madrida, koji ima dvije utakmice manje. U nedjelju Real gostuje kod Celte.

24. travanj 2024 21:15