REUTERS/Heino Kalis
NEVJEROJATNO, ALI ISTINITO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. svibanj 2018. 00:39

Nevjerojatnu i potpuno divlju utakmicu odigrali su Levante i Barcelona u sklopu pretposljednjeg, 37. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Završilo je 5:4 pobjedom Levantea, a uistinu ne pamtimo kada je Barcelona primila pet golova u jednoj utakmici, posebice u Primeri. Junak Levantea bio je Emmanuel Boateng s hat-trickom. Zanimljiv je statistički podatak koji kaže da je Boateng prvi igrač koji je zabio tri gola Barceloni u La Ligi od Diega Forlana kojem je to uspjelo 2005. godine.

Vodio je Levante drugim golom Bardhija u 56. minuti s nestvarnih 5:1, ali onda su se Katalonci, koji su ranije osigurali naslov, probudili i zabili tri komada.

SVE GOLOVE S UTAKMICE LEVANTE - BARCELONA POGLEDAJTE OVDJE

Philippe Coutinho je svoj hat-trick kompletirao u 64. minuti, u 71. minuti Luis Suarez je zabio iz jedanaesterca za 5:4, ali na kraju se Levante ipak osladio pobjedom.

25. travanj 2024 15:47