REUTERS/Albert Gea
PRAVI MAJSTOR

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. kolovoz 2018. 01:46

Na otvaranju nove sezone španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Deportivo Alaves s 3:0. Dvostruki strijelac za Barcelonu bio je Lionel Messi, dok je jedan gol zabio Philippe Coutinho.

Barcelona se dugo mučila, ali je na kraju povela 1:0 u 64. minuti golom Lionela Messija.

Argentinac je zabio jubilarni, 6000. gol u La Ligi sa stilom - iz slobodnog udarca.

LUKAVI GOL MESSIJA ALAVESU POGLEDAJTE OVDJE

Dvadesetak metara udaljen od gola Messi se poslužio lukavštinom. Odlučio se pucati ne preko, nego ispod živog zida i pravilo je postupio.

Naime, igrači u živom zidu su poskočili, a Messi je prizemnim udarcem zatresao mrežu i digao stadion na noge.

GOL COUTINHA POGLEDAJTE OVDJE

U 83. minuti Philippe Coutinho zabio je za 2:0, dok je konačnih 3:0 postavio Messi u drugoj minuti sudačke nadoknade.