REUTERS/Miguel Vidal / REUTERS
OZBILJAN KIKS

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. ožujak 2017. 19:03

Barcelona je poražena kod Deportiva u La Coruni 2:1 čime je napravila veliki korak unatrag u borbi za naslov prvaka.

Deportivo je iznenadio Barcelonu u 40. minuti golom Joselua, izjednačio je Luis Suarez u 46., a novi gol za raspoloženog domaćina djelo je Bergantinosa u 74. minuti. Katalonci i dalje imaju bod više od Real Madrida, ali to bi se moglo promijeniti vrlo brzo. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je ušao u igru u 58. minuti zamjenivši Gomesa u veznom redu.

Naime, Real Madrid ima dvije utakmice manje, a prvu od njih inače igra već večeras, doma protiv Betisa i lako bi moglo doći do promjene na liderskoj poziciji...