REUTERS/Vincent West / REUTERS
ISKRILO NA SVE STRANE

Piše: HinaObjavljeno: 06. siječanj 2017. 00:10

Athletic Bilbao je pobijedio Barcelonu u prvoj utakmici osmine finala španjolskog Kupa Kralja rezultatom 2:1.

Bilbao je rano stekao dva pogotka prednosti zahvaljujući Aritzu Adurizu koji je poentirao u 25. i Inakiju Williamsu koji je zabio u 28. minuti.

Barcelona je smanjila u 52. minuti preko Lionela Messija, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je do 71. minute kada ga je zamijenio Aritz Aduriz.

Susret je obilježio i vrlo ružan nasrtaj Aduriza nad Samuelom Umtitijem. Napadač baskijske momčadi je udario braniča Katalonaca prilikom ubačaja iz jednog kornera, a Francuzu je trebalo nekoliko minuta dok se oporavi.

Incident se dogodio u prvom poluvremenu, a u nastavku su crvene kartone zaradile igrači domaće ekipe Garcia i Iturraspe u 74. i 80. minuti.

24. travanj 2024 23:27