REUTERS/Paul Hanna
BEZ RAKITIĆA

Piše: HinaObjavljeno: 24. studeni 2018. 23:46

U 13. kolu Primere Atletico Madrid i Barcelona odigrali su derbi kola u borbi za prvo mjesto na ljestvici.

U prvom dijelu nije bilo niti jedne prilike, a niti drugo poluvrijeme nije ponudilo bolji nogomet, ali su gledatelji ipak vidjeli golove. Dvojbena situacija dogodila se u 75. minuti kada Atleticu nije dosuđen kazneni udarac nakon očitog igranja rukom Vidala u Barcinom kaznenom prostoru.

Na stadionu Wanda Metropolitano poveli su igrači Diega Simeonea pogotkom Diega Coste u 77. minuti. Iz kornera mu je asistirao Antoine Griezmann, a pogodak ide i na dušu vrataru Barce Ter Stegenu kojemu je lopta prošla 'kroz ruke'.

POGODAK DIEGA COSTE ZA 1:0 POGLEDAJTE OVDJE.

Na 1:1 izjednačio je ovih dana iznimno osporavani francuski napadač Ousmane Dembele uz asistenciju Lea Messija. Dembele je ušao u 80. minuti umjesto Arthura.

POGODAK OUSMANEA DEMBELEA POGLEDAJTE OVDJE.

Ivan Rakitić nije nastupio zbog crvenog kartona kojeg je dobio u prošlome kolu protiv Betisa.

Ovim je remijem Barcelona zadržala prvo mjesto na ljestvici s bodom viška u odnosu na drugoplasirani Atletico. Real Madrid je nakon senzacionalnog poraza od Eibara ostao na šestome mjestu.

18. travanj 2024 19:44