REUTERS/Albert Gea
PRAVA GOLIJADA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. studeni 2018. 19:11

U 12. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je iznenađujuće izgubila na Camp Nou od Betisa s 4:3.

Upisala je Barcelona tako tek drugi ovosezonki poraz.

GOL BETISA ZA 1:0 VODSTVO PROTIV BARCELONE POGLEDAJTE OVDJE

Junior Firpo u 20. i Joaquin u 34. šokirali su Katalonce i otišli na odmor s prednošću 2:0. Nakon pauze Barcelona je zaigrala bolje, pritsnula suparnika i rezultiralo je to golom Lionela Messija iz jedanaesterca u 68. minuti.

POVEĆANJE VODSTVA BETISA NA 2:0 POGLEDAJTE OVDJE

Međutim, u trenucima kada je Barcelona imala nadmoć uslijedio je novi šok i gol Giovanija Lo Celsa čiji je udarac iskosa s desne strane propustio kroz ruke vratar Ter Stegen.

GOL MESSIJA IZ JEDANAESTERCA POGLEDAJTE OVDJE

U 79. minuti Arturo Vidal smanjio je na 2:3, a samo dvije minute kasnije Ivan Rakitić zaslužio je drugi žuti karton i isključenje.

TREĆI GOL BETISA I GAF TER STEGENA POGLEDAJTE OVDJE

U 83. minuti Sergio Canales zabio je četvrti gol Betisa i potvrdio veliku pobjedu Betisa. Do kraja je Barcelona uspjela tek smanjiti drugim golom Messija u sudačkoj nadoknadi.

ISKLJUČENJE RAKITIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Betisu je ovo bila četvrta ovosezonska pobjeda i nalazi se na 12. mjestu ligaške ljestvice.

GOL BETISA ZA 4:2

Barcelona je večeras primila četiri gola u jednoj domaćoj prvenstvenoj utakmici po prvi put nakon travnja 2003. godine, tada im je isto toliko zabio Deportivo.