Soccer Football - La Liga Santander - Celta Vigo v Real Madrid - Balaidos, Vigo, Spain - November 11, 2018 Real Madrid's Karim Benzema celebrates scoring their first goal with Luka Modric and team mates REUTERS/Eloy Alonso - RC1B7D040300
REUTERS/Eloy Alonso

12. KOLO PRIMERE

• Sportske Novosti

• 11.11.2018. u 21:29

• Real Madrid slavio je na gostovanju kod Celte u Vigu s 4:2 u 12. kolu španjolskog prvenstva i tako smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na minus 4.

Poveo je Real u 23. minuti sjajnim pogotkom Karima Benzeme na fantastičnu asistenciju našeg Luke Modrića.

Hrvatski je kapetan u 23. minuti majstorski prebacio cijelu obranu Celte i pronašao francuskog napadača koji u takvim situacijama ne griješi.

POGODAK KARIMA BENZEME I FENOMENALNU ASISTENCIJU LUKE MODRIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Benzema u posljednje vrijeme igra u vrlo dobroj formi, a ovo mu je četvrti pogodak u španjolskoj ligi za Kraljevski klub.

U 56. minuti Benzema je nakon sjajne akcije odapeo prema golu, a lopta je posljednje prije ulaska u mrežu dirala Daniela Cabrala kojem je pripisan autogol.

AUTOGOL CABRALA ZA 2:0 VODSTVO REALA POGLEDAJTE OVDJE

U 61. minuti Celta je uspjela smanjiti na 2:1 lijepim golom Huga Malla iz voleja nakon izvrsne asistencije Braisa Mendeza.

GOL CELTE REALU POGLEDAJTE OVDJE

Na 3:1 povisio je kapetan Reala Sergio Ramos iz jedanaesterca. Najstrožu kaznu izborio je Alvaro Odriozola nakon prekršaja Davida Junce. Alvaru Odriozoli opet je asistirao naš Luka Modrić.

PREKRŠAJ NA ODRIOZOLI I JEDANAESTERAC SERGIJA RAMOSA POGLEDAJTE OVDJE.

Realov veznjak Daniel Ceballos fantastičnim pogotkom u sučevoj nadoknadi povisio je rezultat na 4:1 i u tim se trenucima činilo da je to i konačan rezultat.

CEBALLOSOV EUROGOL POGLEDAJTE OVDJE.

Mladi Celtin nogometaš i novi reprezentativac španjolske reprezentacije Brais Mendez zaključio je fantastičnu utakmicu lijepim pogotkom u posljednjim sekundama susreta.

MENDEZOV POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Modrić je odigrao svih 90 minuta za Real koji je i dalje šesti na ljestvici, ali sada s 20 bodova, samo četiri manje od vodeće Barcelone, dok je Celta 14. s 14 bodova.

Bila je to četvrta uzastopna pobjeda Reala u svim natjecanjima nakon smjene trenera kada je Julena Lopeteguija zamijenio Santiago Solari.