REUTERS/Sergio Perez
29. KOLO PRIMERE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. travanj 2017. 20:08

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Alaves s 3:0 u 29. kolu Primere.

Dobro su se igrači 'kraljevskog kluba' morali namučiti za pobjedu protiv desetoplasirane momčadi prvenstvene ljestvice. Bilo je neizvjesno sve do pet minuta prije kraja, a onda su domaćini prelomili susret.

U 31. minuti francuski je napadač ljevicom pospremio povratnu loptu Daniela Carvajala s desne strane i zatresao mrežu.

Karim Benzema Goal HD - Real Madrid 1-0 Dep... by Live1Goals

Na 2:0 povisio je Isco u 85. minuti na asistenciju Cristiana Ronalda, dok je svega tri minute kasnije poentirao Nacho, glavom pospremivši odbijanac nakon što je Gareth Bale uzdrmao vratnicu iz slobodnog udarca.

Isco Goal HD - Real Madrid 2-0 Deportivo Alaves... by YNWAHD

Luka Modrić je započeo susret i igrao do 68. minute kada ga je zamijenio Mateo Kovačić.

Nacho Goal HD - Real Madrid 3-0 Alaves - 02.04... by timefootball

U ranije odigranoj utakmici Sevilla i Sporting Gijon su igrali bez golova 0-0, a za baskijsku momčad nije nastupio Duje Čop.