REUTERS
NIJE BILO KALKULACIJA

Nogometaši Real Madrida stigli su nadomak osvajanja naslova prvaka Španjolske nakon što su u zaostaloj utakmici pobijedili u Vigu Celtu s 4-1.
Piše: Jurica RadićObjavljeno: 17. svibanj 2017. 21:52

CELTA - REAL MADRID 1:4 (Ronaldo 10', 48', Guidetti 69', Benzema 70')

Celta: Alvarez; Mallo, Roncaglia, Cabral, Johny; Hernandez, Jozabed, Aspas, Wass, Sisto; Guidetti

Real Madrid: Navas; Marcelo, Varane, Ramos, Danilo; Kroos, Casemiro, Modrić; Ronaldo, Isco; Benzema

-------------------------------------------------

Prije zadnjeg kola "Kraljevski klub" ima tri boda više od Barcelone i doći će do naslova ukoliko ne izgubi kod Malage u nedjelju ili ukoliko Barcelona doma ne pobijedi Eibar.

U Vigu je briljirao Cristiano Ronaldo koji je u 10. minuti snažnim udaracem s 18 metara postigao vodeći, a u 48. minuti nakon proigravanja Isca i drugi gol na utakmici.

U 63. minuti je isključen napadač Celte Aspas, da bi u 68. minuti Isco pogriješio na svojoj polovici, a Guidetti uz pomoć Ramosa smanjuje na 1-2. No, samo dvije minute kasnije Benzema povećava na 3-1 i rješava pitanje pobjednika. Kroos je u 88. minuti zabio za konačnih 4-1.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, dok je Mateo Kovačić ušao u igru u 72. minuti.

Real ima 90, Barcelona 87 bodova, a Celta je 13. s 44 boda.