Screenshot: Reddit
14. KOLO PRIMERE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. prosinac 2017. 15:57

U prvoj subotnjoj utakmici 14. kola Primera vodeća Barcelona remizirala je na Camp Nou protiv Celte 2:2.

U 20. minuti Celta je povela preko Aspasa, a Barcelona se ekspresno vratila već dvije minute kasnije preko Lionela Messija koji je zabio prizemnim udarcem na sistenciju Paulinha.

U 26. minuti dogodila se sporna situacija i Barceloni je poništen čisti gol Luisa Suareza zbog, usporena snimka jasno pokazuje, nepostojećeg zaleđa.

SPORNO DOSUĐENO ZALEĐE SUAREZA S UTAKMICE BARCELONA - CELTA POGLEDAJTE OVDJE

Naime, jasno se vidi da je Suarez kod dodavanja Messija bio u dozvoljenoj poziciji. Sa rezultatom 1:1 se otišlo na odmor, a u 62. minuti Suarez zabija nakon sjajne akcije koju je pokrenuo Messi, dok je Suarez lijepo pospremio asistenciju Jordija Albe. I kada se činilo da će Barcelona doći do nove pobjede, u 70. minuti novi šok za domaće navijače.

Sjajno je po desnom boku prošao Aspas, Umtiti ga nije mogao pratiti zbog ozljede, a onda je sjajno pronašao Maximiliana Gomeza koji lijepo trese mrežu za 2:2.

SVE GOLOVE S UTAKMICE BARCELONA - CELTA POGLEDAJTE OVDJE

Ivan Rakitić igrao je do 79. minute kada ga je zamijenio Paco Alcacer.

Ovaj rezultat najviše, dakako, odgovara Barceloninim rivalima, Valenciji, Realu i Atleticu, koji pobjedom u 14. kolu imaju priliku smanjiti bodovni zaostatak.

Podsjećamo, Barcelona je oštećena dva kola zaredom. U prošlom kolu sudac joj nije priznao čisti gol u derbiju protiv Valencije.