Screenshot
SJAJNA REAKCIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. lipanj 2019. 00:04

Hrvatska nogometna reprezentacija izgubila je od Tunisa u prijateljskoj utakmici odigranoj u Varaždinu s 2:1.

Na poluvremenu su Vatreni gubili 1:0 golom Badrija iz 16. minute, a do kraja prvih 45 minuta afrička je reprezentacija propustila još nekoliko sjajnih prilika za povećanje prednosti. Hrvatska se uspjela vratiti u 47. minuti preko Brune Petkovića, a onda je uslijedio novi šok za 1:2 iz jedanaesterca koji je realizirao Sliti.

U nastavku ćemo izdvojiti akciju Hrvatske za 1:1.

Milan Badelj je proigrao Petkovića koji se lijepo lažnjakom oslobodio svog čuvara, a zatim izvrsnim udarcem u padu od vratnice pogodio mrežu za izjednačenje! Petkoviću je ovo služebni prvijenac u dresu reprezentacije!