U21

MLADA HRVATSKA REPREZENTACIJA REMIZIRALA PROTIV AUSTRIJE Ćorić zabio lijepi gol, pa se ozlijedio i napustio travnjak s bolnom grimasom

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. rujan 2017. 22:34

AUSTRIJA - HRVATSKA 1:1 (Jakupović 1' / Ćorić 65')

AUSTRIJA (4-2-3-1): Hadžikić (od 46. Gartler) - Gluhaković, Maranda, Baumgartner, Ullmann (od 90. Lercher) - Rabitsch (od 52. Marešić), Lovrić - Schmidt (od 46. Friedl), Prokop (od 66. Seidl), Honsak (od 46. Grbić) - Jakupović (od 66. Kvasina).

IZBORNIK: Werner Gregoritsch

HRVATSKA (4-2-3-1): Šemper (od 46. Letica) - Karačić (od 60. Borevković), Pongračić (od 17. Bosančić), Katić, Vrljičak - Šunjić, Balić - Ivanušec, Bašić (od 60. Ćorić; od 73. Sosa), Brekalo - Jakoliš.

IZBORNIK: Nenad Gračan

--------------------------------------------------------------------

Hrvatska U21 reprezentacija remizirala je protiv Austrije 1:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Hartbergu.

Austrija je povela golom Jakupovića udarcem s 15-ak metara već nakon 14 sekundi igre.

Rezultat se nije mijenjao do 65. minute kada je Ante Ćorić pogodio iz slobodnog udarca za konačnih 1:1 s nekih 20 metara udaljenosti.

Loša vijest za izbornika Gračana, ali i Dinamo je što se Ćorić ozlijedio i što je travnjak napustio prijevremeno u 73. minuti s bolnom grimasom na licu.

Vrsta i težina ozljede zasad nisu poznati.

20. travanj 2024 03:04