REUTERS/Alberto Lingria
EMPATIJA PREMA BIVŠEM SUIGRAČU

CRISTIANO RONALDO STAO U OBRANU 'POLUDJELE' ZVIJEZDE MILANA KOJA JE NAPUSTILA TRAVNJAK U SUZAMA 'Nije napravio ništa posebno, nije to zaslužio'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. studeni 2018. 09:03

Cristiano Ronaldo stao je u obranu svog nekadašnjeg suigrača iz Real Madrida - Gonzala Higuaina koji je isključen u derbiju 12. kola Serie A između Milana i Juventusa na San Siru.

Golovima Marija Mandžukića i Ronalda Juventus je slavio 2:0 pobjedu i upisao rekordni start u povijesti kluba (34 osvojena boda u 12 kola), a Higuain je protiv bivšeg kluba isključen u 83. minuti. Argentinski napadač je u prvom poluvremenu promašio jedanaesterac, a u 83. minuti je prvo požutio zbog prekršaja, a onda zaslužio izravan crveni karton zbog vrijeđanja suca.

Na kraju su nervoznog Higuaina morali odvući s travnjaka u suzama, a Ronaldo se nada da neće dobiti tešku kaznu.

"Rekao sam mu da se smiri, riskirao je još težu kaznu. Nije zaslužio opomenu za prekršaj jer nije napravio ništa posebno. Na kraju je bio iziritiran zbog poraza, što je razumljivo. Nadam se da ga neće preteško kazniti", rekao je Ronaldo nakon susreta.

19. travanj 2024 09:12