Gabriele Maltinti/Getty Images
MORAT ĆE NA HLAĐENJE

FRANCUSKA LEGENDA SAZNALA JE KAZNU ZA SVOJ 'TRENUTAK LUDILA' Talijanski nogometni savez odrezao mu je grubu suspenziju, kažnjen je i novčano

Piše: HinaObjavljeno: 28. listopad 2019. 21:44

Bivši francuski nogometni reprezentativac Franck Ribery (36), koji od ove sezone nastupa za talijanskog prvoligaša Fiorentinu, kažnjen je s tri utakmice zabrane nastupa zbog odgurivanja linijskog suca nakon 1-2 nedjeljnog poraza od Lazija.

Na snimci se vidi kako Ribery, koji je izašao iz igre u 74. minuti, po završetku dvoboja raspravlja sa sucima protestirajući zbog priznanja drugog gola gostiju iz 89. minute kojim su stigli do pobjede te dva puta odguruje linijskog suca.

Disciplinska komisija Serie A je u obrazloženju kazne objavila kako je Riberyjevo ponašanje "ozbiljno pokazivanje nedostatka poštovanja prema sucima".

Ribery je kažnjen i novčano, i to s 20 tisuća eura, a propustit će utakmice protiv Sassuola, Parme i Cagliarija.

19. travanj 2024 19:20