REUTERS/Leonhard Foeger
PIŠU TALIJANI

NOĆNA MORA ZA HRVATSKOG NAPADAČA Zadobio neugodnu ozljedu zbog koje ove godine više neće moći igrati!?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. listopad 2019. 15:22

Nedjeljnu utakmicu 8. kola Serie A na gostovanju kod Sampdorije (0:0) hrvatski napadač Nikola Kalinić neće pamtiti po dobrome.

Kalinić je dobio priliku zaigrati od prve minute, ali se ozlijedio netom prije kraja prvog poluvremena. Požalio se na ozljedu lijevog koljena, a prve pretrage pokazale su da je riječ o istegnuću ligamenata.

Talijanski mediji pišu da mu sada predstoji dulja pauza, između dva i tri mjeseca.

Ako se obistine najcrnje prognoze Kalinić više ove kalendarske godine neće igrati natjecateljski nogomet.

Ove je sezone do ozljede skupio pet nastupa, tri u Serie A i dva u Europskoj ligi, bez postignutog gola.

20. travanj 2024 11:52