Kobe Bryant
 Miguel MEDINA / AFP / MIGUEL MEDINA AFP
NEMA DOZVOLE SERIE A

SUDAC ZABRANIO IGRAČIMA MILANA DA ODAJU POČAST TRAGIČNO PREMINULOM BRYANTU, PA NAVUKAO BIJES NAVIJAČA Tribine poludjele: 'Sramota, sramota...'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 29. siječanj 2020. 09:32

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je asistent za prvi pogodak Milana u 4-2 (1-1, 2-2) pobjedi protiv Torina nakon produžetka u četvrtfinalu Talijanskog kupa, ali možda i najzanimljiviji dio dogodio se uoči samog početka utakmice.

Naime, nogometaši jedne i druge momčadi pred sam početak susreta okupili su se na centru igrališta gdje su minutom šutnje željeli odati počast tragično preminulom Kobeu Bryantu.

Ipak, minuta šutnje nije bila odobrena od strane čelnika Serije A, pa ju tako niti sudac nije dozvolio koji je odmah rastjerao igrače i tako na sebe navukao bijes tribina. U jednom su se trenutku mogli čuti zvižduci i povici: 'Sramota, sramota...'

Ali, iako je izostala minuta šutnje, Milan je uspio na svoj način prije početka utakmice odati počast legendi koja je nastradala u helikopterskoj nesreći.

A scoreboard tribute to Kobe Bryant is shown before the Italian Cup (Coppa Italia) round of 8 football match between AC Milan and Torino on January 28, 2020 at the san Siro stadium in Milan. (Photo by Miguel MEDINA / AFP)