Marco Luzzani/Getty Images
U SJAJNOJ FORMI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. veljača 2020. 22:22

Završena je posljednja utakmica 24. kola Serie A između Milana i Torina. Milan je slavio 1:0 golom Ante Rebića iz 25. minute na asistenciju Samua Castilleja.

Milan je u spomenutoj minuti suparniku oduzeo loptu visoko na njegovoj polovici, Castillejo je lijepo ubacio s desne strane, a hrvatski reprezentativac je prizemnim udarcem desnicom uz samu stativu zatresao mrežu.

Bio mu je to peti ovosezonski gol u Serie A u 13. nastupu i peti u zadnjih pet kola. Ranije je osim Torinu zabijao Udineseu (dva gola), te Bresciji i Interu.

Rebić je igrao do 88. minute za Milan koji je ovom pobjedom skočio na osmo mjesto ljestvice sa 35 bodova, koliko imaju šesta Verona i sedma Parma, dok je Torino ostao 14. sa 27 bodova.

Na vrhu je Juventus sa 57 bodova, drugi Lazio ima 56, a treći Inter 54.

20. travanj 2024 06:27