Emilio Andreoli Getty Images
15. KOLO SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 08. prosinac 2019. 18:56

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Cagliari su odigrali 2-2, identičnim rezultatom je završila utakmica Lecce - Genoa, dok je Torino pobijedio Fiorentinu sa 2-1.

Sassuolo je imao 2-0 protiv Cagliarija, no gosti su uspjeli izvući bod, a pogodak za remi zabili su sudačkoj nadoknadi.

Domaćin je poveo 2-0 golovima Domenica Berardija (6) i Filipa Đuričića (36), smanjio je Joao Pedro u 51. minuti, a u sudačkoj nadoknadi izjednačio je Daniele Ragatzu. Za goste je cijeli susret odigrao Marko Rog.

Identičnim rezultatom završio je i susret između Leccea i Genoe, a zanimljivo u ovom susretu gosti su ispustili vodstvo 2-0.

Goran Pandev (31) i Domenico Criscito (45+5-11m) doveli su goste u vodstvo, no Lecce je u nastavku uspio izjednačiti. Filipp Falco je smanjio u 60, a deset minuta kasnije izjednačio je Andrea Tabanelli. Genoa je završila utakmicu s dva igrača manje, u 69. je pocrvenio Kevin Agudelo, a u 77. minuti i Pandev.

Za goste je do sudačke nadoknade igrao Marko Pajač.

Torino je slavio protiv Fiorentina sa 2-1, a za "Viole" nije igrao Milan Badelj.

Na ljestvici vodi Inter sa 38 bodova, Juventus na drugom mjestu ima dva boda manje, a treći je Lazio sa 33 boda.