Ronaldo
 REUTERS/Stefano Rellandini / REUTERS
KAKVA IGRAČINA

Piše: HinaObjavljeno: 20. listopad 2018. 22:52

Hrvatski nogometni stručnjak Ivan Jurić nije mogao poželjeti bolje otvaranje svog trećeg mandata na klupi Genoe odigravši 1-1 na gostovanju kod prvaka Juventusa.

Nakon dva mandata u 2016. i 2017. godini, Jurić se početkom listopada treći put vratio na klupu Genoe, kao nasljednik Davidea Ballardinija. Debi je imao na najgorem mogućem gostovanju, kod prvaka Juventusa, no njegova momčad je odigrala sjajno izborivši remi.

Torinska 'Stara dama' je otvorila sezonu s osam pobjeda, a kada je Cristiano Ronaldo u 18. minuti zabio za 1-0 činilo se kako je Juve nastaviti pobjednički niz. Međutim, gosti su uspjeli u 67. minuti izjednačiti golom Danijela Besse, a potom sačuvati remi.

Također valja istaknuti kako je Portugalcu ovo bio 400. postignuti pogodak u Ligama petice u karijeri čime je postao prvi igrač s ovim učinkom u povijesti europskog nogometa.

Za Juve je do 81. minute igrao Mario Mandžukić, no uklopio se u sivilo domaćeg sastava.

20. travanj 2024 01:20