screenshot
NASTAVIO S FORMOM IZ RUSIJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. rujan 2018. 22:04

Nakon što su u prošlom kolu odigrali 2:2 protiv Torina kod kuće, momčad Intera vratila se na pobjedničke staze. Div iz Milana u trećem je kolu talijanske Serie A upisao pobjedu u gostima kod Bologne.

Prvi pogodak za Inter stigao je tek u 67. minuti utakmice, a strijelac je bio Balgijanac Raja Nainggolan koji je ovog ljeta potpisao za Nerazzurre.

U 82. minuti vodstvo je povećao Candreva i to nakon sjajne asistencije hrvatskog nogometnog reprezentativca Ivana Perišića. Samo dvije minute kasnije, Perišić se i sam upisao u listu strijelaca i tako postavio konačan rezultat.

Perišić i Brozović su odigrali cijeli susret, dok Šime Vrsaljko nije nastupio. Inter je nakon prve pobjede sezone skočio na sedmo mjesto sa četiri boda, dok je Bologna ostala na jednom bodu.

11. svibanj 2024 23:45